...

662 718 530, 22 405 34 80
biuro@podroznawyspa.pl
Nasz oddział - Odwiedź Nas
7 dni w tygodniu od 10-19

Wakacje z Niemiec – tanie wycieczki

Coraz większa grupa turystów decyduje się na wczasy z Niemiec, popularnością cieszy się zwłaszcza tania egzotyka z Niemiec oraz oferty Last Minute z Niemiec. Dzięki Nam zyskują Państwo dostęp do oferty znanych niemieckich touroperatorów tj. Neckermann, TUI, Thomas Cook, JAHN Reisen, ITS, FTI, SLR, Alltours, DERTOUR. Niemieckie biura podróży to największy rynek usług turystycznych, który dzięki nam jest otwarty również dla Państwa. Niemieckie biuro podróży daje możliwość skorzystania z szerokiej oferty wylotów w najodleglejsze kierunki - jak Seszele, Kuba, Wenezuela, Dominikana i wiele innych (kliknij i zobacz sam) – a dla osób, które zdecydują się „na ostatnią chwilę” przygotujemy atrakcyjną ofertę Last Minute z Niemiec (sprawdź).

 

Dlaczego Wakacje z Niemiec?

Pewnie i Perfekcyjnie – niemieccy touroperatorzy to pewne i dopracowane oferty, które gwarantują komfort na wakacjach.

Taniej – egzotyka Last Minute plus najlepsze ceny równa się tania egzotyka z Niemiec (sprawdź).

Więcej – niemiecki rynek oferuje więcej dostępnych lotów i hoteli. Nie ogranicza Państwa wylot czy powrót raz w tygodniu. Możliwe są wczasy z Niemiec na różne terminy, nie tylko 7 i 14 dni. Jeśli 7  dni to za mało a 14 za dużo, u nas mogą Państwo wybrać ofertę idealną dla siebie np. na 10-11 dni.

Lepiej - wielkość rynku niemieckiego pozwala na rezerwowanie przez operatorów większej ilości pokoi/hoteli. Dzięki temu turyści mają często dostęp bardziej wyselekcjonowanych, lepszych pokoi. Efektem tego tania egzotyka z Niemiec utrzymuje wysoki standard.

 

Oferta niemiecka jest bogatsza a cena dostępniejsza.

Zapraszamy do samodzielnego wyszukania oferty niemieckich touroperatorów na naszej stronie lub napisania do nas.

Jak dojechać?

Aby skorzystać z oferty egzotyka last minute z Niemiec, trzeba zaplanować wcześniej szybki i łatwy dojazd. Wczasy z Niemiec nie stanowią dziś żadnego problemu, dzięki dobrym połączeniom drogowym i kolejowym. Najpopularniejszymi lotniskami wśród turystów z Polski są Berlin, Drezno, Lipsk a najczęściej wybieranym środkiem transportu jest samochód. Zakończenie budowy autostrady A2 (Warszawa – Berlin) spowodowało, że podróż jest dużo łatwiejsza i szybsza. Polecamy również dojazd pociągiem. Na trasie Warszawa-Berlin kursuje pociąg, którym do Berlina można dostać się już za 29 Euro – sprawdź ofertę pociągów. Dodatkowo duża część operatorów oferuje dojazd pociągiem od granicy niemieckiej do lotniska.

Informacje o lotniskach i możliwościach dojazdu znajdziecie Państwo na naszej stronie czytaj więcej >>

Możemy również pomóc Państwu w zorganizowaniu transportu do lotniska, zarezerwowaniu parkingu lub hotelu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 
spinner

Zadzwoń662 718 530,   22 405 34 80

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies