662 718 530, 22 405 34 80 
7 dni w tygodniu od 10-19 
Malediwy z Niemiec

Malediwy z Niemiec

Legenda mówi, że dawno temu tysiące gwiazd spadło z nieba wprost do oceanu. Część z nich wynurzyła się na powierzchnię, by stworzyć archipelag, który dziś nosi nazwę Malediwy. W 20 godzin można z Warszawy dolecieć do jego stolicy – Male. Potem, to już tylko kwestia wyboru, albo zostajemy w gwarnej metropolii otoczonej turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego, albo łodzią lub  wodolotem dostajemy się na którąś z pomniejszych wysp, by cieszyć się swoim prywatnym rajem na ziemi. Rząd Malediwów uchwalił, że dla komfortu turystów i dla bezpieczeństwa unikatowej fauny i flory, na jednej wysepce może znajdować się jeden hotel. Dzięki temu panuje tu czystość i niczym nie zmącony spokój, białe plaże wydają się niemal bezludne, a w zasięgu wzroku można mieć tylko palmy i fale. Malediwy to raj dla leniuchów!

Dla aktywnych Malediwy oferują przede wszystkim atrakcje związane z wodą. Wyspy są praktycznie płaskie i w większości małe, więc piesze wędrówki nie kuszą. Za to pod wodą można spędzać całe godziny. Początkującym poleca się rafę Fesdu Top, a gdy już złapią bakcyla kuszą następne atrakcyjne rafy: Kudahrah Thilla (gorgonie, korale biczykowate i czarne, wachlarze morskie), Manta Reef (manty), Fish Head (szare rekiny), Maayafushi Thilla (białe rekiny), Orimas Thilla (nawisy, jaskinie, szczeliny, kaniony i koralowe głowy) i wiele innych.

Na Malediwy warto wybrać się z zagranicznym biurem podróży. Dla przykładu Malediwy z Niemiec, w ofercie biur, które już dawno odkryły ten kierunek, mogą kosztować nawet o kilkadziesiąt procent mniej niż podobna Polska oferta.

Region: Ari Atol
Standard:
Nasza Ocena: 5.1/6
Region: Lhaviyani Atoll
Standard:
Nasza Ocena: 5.6/6
Region: Ari Atol
Standard:
Nasza Ocena: 4.9/6
Region: Pn.Male Atol /Kaafu
Standard:
Nasza Ocena: 5.2/6
Region: Nord Ari Atol
Standard:
Nasza Ocena: 5.1/6
Region: Nord Male Atol
Standard:
Nasza Ocena: 5.2/6

Zadzwoń

 

662 718 530, 22 405 34 80

Szybki kontakt

Carregando...
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies