662 718 530, 22 405 34 80 
7 dni w tygodniu od 10-19 
Dominikana z Niemiec

Dominikana z Niemiec

Dominikana z Niemiec pozwala na dopasowanie wycieczki do potrzeb każdego turysty.

Wielbicielom plaż poleca się najpiękniejszą z wysp – Saona, słynącą z piasku drobnego jak puder, malowniczo wygiętych palm i nieskazitelnego lazuru wody. Warto też zajrzeć na romantyczną maleńką Catalinitę znajdującą się nieopodal i znaną z tego, że na jej brzegu znaleźć można miliony muszli.

Miłośnikom aktywnego spędzania czasu nie zabraknie atrakcji w Cabarete – centrum sportów wodnych Dominikany. Dzięki sprzyjającym wiatrom uprawia się tam kitesurfing i windsurfing przez cały rok. Ponurkować można w rejonie Cataliny (bajkowe rafy The Wall i Aquarium), Santo Domingo (podwodne jaskinie), Monte Christi (wraki). Sporty ekstremalne uprawia się w Jarabacoa (rafting, canyoning, wspinaczka, rowery górskie). Wielbicieli przyrody zachwyci pływanie z delfinami i możliwość obserwacji humbaków (styczeń-marzec).

Dla imprezowiczów najlepszy czas na Dominikanie to luty, odbywa się tu wówczas doroczny karnawał. Najhuczniej świętuje się go w La Vega lub w Santo Domingo. Koniecznie bądźcie tam 27 lutego! Poza karnawałem muzyka gra cały rok w Bavaro. Niekoniecznie trzeba chodzić do dużych klubów turystycznych, miejscowi najlepiej bawią się w przydrożnych myjniach samochodowych i knajpkach, które wieczorami zamieniają się w wielkie sale taneczne.

Wybierając ofertę warto zastanowić się, jak zamierzamy spędzać czas i celować w konkretny region tego egzotycznego kraju.

Region: Punta Cana
Standard:
Nasza Ocena: 4.6/6
Region: Punta Cana/Bavaro
Standard:
Nasza Ocena: 4.5/6
Region: Punta Cana
Standard:
Nasza Ocena: 4.7/6
Region: Punta Cana
Standard:
Nasza Ocena: 4.5/6
Region: Punta Cana
Standard:
Nasza Ocena: 4.6/6
Region: Punta Cana
Standard:
Nasza Ocena: 4.6/6

Zadzwoń

 

662 718 530, 22 405 34 80

Szybki kontakt

Carregando...

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies